Місто на Заході України роздасть людям по 50 тис. грн за перехід на індивідуальне опалення

Тому що система теплопостачання застаріла і витрачатися на її ремонт марно

Окремі міста в Україні готові піти на доволі радикальні кроки й повністю відмовитися від централізованого теплопостачання. Аргументують це тим, що утримувати мережу дуже дорого. Вона застаріла, постійно потребує ремонту. При цьому відбуваються колосальні тепловтрати, і користуватися ними дуже дорого.

Наприклад, в Івано-Франківську мешканцям міста готові платити, аби вони перейшли на індивідуальне опалення. Мер міста Руслан Марцінків пообіцяв кожній квартирі надати фінансову допомогу для встановлення індивідуального опалення. Ідею підтримали й депутати міської ради.

Йдеться про допомогу у розмірі 50 тисяч гривень кожній квартирі на перехід. Дякуємо за розуміння депутатському корпусу, для нас це надзвичайно важливо.

 

Проводитимемо в кожному дворі збори мешканців, максимально говоритимемо з людьми, щоб розв'язувати цю проблему, - розповів градоначальник.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень