Міськрада Рівного збирається купити два автомобілі

Для цього додасть з бюджету міста коштів на міське управління житлово-комунального господарства

Збільшити видатки хочуть на 6 мільйонів 80 тисяч гривень, якщо таке рішення підтримає міська рада на сесії, яка відбудеться 2 листопада.

За ці гроші куплять додатковий відсів для посипання вулиць взимку та два автомобілі. Детальніше розповідає начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга:

Ці видатки складаються з таких.

 

По програмі створення місцевого і об’єктових резервів збільшити на 980 тисяч гривень на придбання відсіву.

 

До статутного капіталу комунальних підприємств міста збільшити пропонується на 5 мільйонів 100 тисяч гривень. З них 2,5 мільйони для ШЕУ для придбання автомобіля і 2, 6 мільйона для нашого КАТП для придбання сміттєвоза.

За словами Віктора Шульги, автомобіль для міського шляхо-експлуатаційного управліня буде універсальний. Ним можна буде як прибирати сніг взимку, так і поливати вулиці влітку. А купівля сміттєвоза дозволить комунальному автотранспортному підприємству 1728 забрати собі на обслуговування ще частину міста, з якої нині вивозить сміття приватне підприємство «Санком-Рівне». Бюджетна комісія міськради такі видатки на управління ЖКГ погодила.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень