ON-LINE

Чи доведеться платити рівнянам за вивезення сміття двічі

четвер, 26 жовтня 2017
Це стосується 30-ти тисяч мешканців, яких обслуговує ЖКП «Покровське»

Рівняни, які помилково чи за звичкою заплатили за вивезення сміття «Санкому», а не КАТП, повернути свої гроші не зможуть.

Це, зокрема, стосується мешканців Рівного, яких обслуговує ЖКП «Покровське». Адже, нагадаємо, згідно з рішенням сесії Рівнеради з 1 жовтня «Покровське» передали на обслуговування КАТП 1728.

Як ми уже повідомляли, через те, що «Санком» виставляє рахунки авансом, а КАТП, наприклад, за жовтень присилатиме рахунки 5-7 листопада, ймовірно, частина мешканців таки заплатить за звичкою «Санкому».

Але двічі платити не доведеться.

Як повідомив виконувач обов’язків керівника підприємства «Санком-Рівне» Микола Горбачук, проблеми у цьому він не бачить, адже вони самі можуть перерахувати КАТП ці гроші:

- Аякже! Цей рядок (що і за що до нас зайшло) ми можемо показати навіть, якщо буде потреба. Ми вже ж не раз платили ЖЕКам… У мене є головний бухгалтер, то більш його питання.

Зауважимо також, що новим абонентам КАТП необхідно підписати договір. Які документи для цього треба мати і куди звертатися – можете прочитати у матеріалі Сміття близько 30 тисяч рівнян «Санком» уже не вивозить: кому платити.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного