Чи доведеться платити рівнянам за вивезення сміття двічі

Це стосується 30-ти тисяч мешканців, яких обслуговує ЖКП «Покровське»

Рівняни, які помилково чи за звичкою заплатили за вивезення сміття «Санкому», а не КАТП, повернути свої гроші не зможуть.

Це, зокрема, стосується мешканців Рівного, яких обслуговує ЖКП «Покровське». Адже, нагадаємо, згідно з рішенням сесії Рівнеради з 1 жовтня «Покровське» передали на обслуговування КАТП 1728.

Як ми уже повідомляли, через те, що «Санком» виставляє рахунки авансом, а КАТП, наприклад, за жовтень присилатиме рахунки 5-7 листопада, ймовірно, частина мешканців таки заплатить за звичкою «Санкому».

Але двічі платити не доведеться.

Як повідомив виконувач обов’язків керівника підприємства «Санком-Рівне» Микола Горбачук, проблеми у цьому він не бачить, адже вони самі можуть перерахувати КАТП ці гроші:

- Аякже! Цей рядок (що і за що до нас зайшло) ми можемо показати навіть, якщо буде потреба. Ми вже ж не раз платили ЖЕКам… У мене є головний бухгалтер, то більш його питання.

Зауважимо також, що новим абонентам КАТП необхідно підписати договір. Які документи для цього треба мати і куди звертатися – можете прочитати у матеріалі Сміття близько 30 тисяч рівнян «Санком» уже не вивозить: кому платити.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень