Про бурштин: слова столичного міністра і реальність від рівненського журналіста

Знову порушують тему необхідності рекультивації поліських земель після нелегального видобутку бурштину

Про бурштин міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак, як повідомляє Міністерство, говорив на телеканалі "Інтер". Він назвав ситуацію з незаконним видобутком бурштину у державі "загрозливою". Мовляв, вона становить загрозу для соціально-економічного становища України і не сприяє стабільному наповненню бюджету.

За його словами, причиною нелегального видобутку бурштину є не чинні закони, а їх неналежне виконання. І щоб щось змінити, потрібно збільшити розміри штрафів.   

Остап Семерак вважає, що визначити втрати держави від нелегального видобутку бурштину - складно. Але ці суми - суттєві.

Нині ж потрібно, найперше, вирішувати екологічну проблему - потурбуватися про знищені бурштинокопачами 2,6 тисячі гектарів землі лісогосподарського призначення і, зокрема, рекультивувати їх. Робоча група в Кабміні, повідомив Семерак, вже розробляє проект  з рекультивації. 

А тим часом рівненський журналіст Дмитро Леонтіюк виклав у соцмережі Фейсбук фото, яке показує, як нині виглядають землі в урочищі Гальбин біля смт Клесів Сарненського району, де здійснюють нелегальний видобуток бурштину:

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень