Мінімальна зарплата цьогоріч має зрости, щонайменше, на 10%

А середня – на 20%

Це один із пунктів тристоронньої генеральної угоди, підписаної 23 серпня між урядом, профспілками та роботодавцями. Сьогодні її презентація та обговорення відбулася в обласній федерації профспілок Рівненщини. Серед іншого в угоді йдеться також про збільшення робочих місць. Зі слів очільника обласної федерації Миколи Шершуна, підписана угода – це результат компромісів:

 

- Уряд, нарешті, звернув увагу на необхідність розширення зайнятості населення, тому, що всі зрозуміли, що без економіки з одними траншами ми не виїдемо із тієї ситуації, яка склалася. Підписана угода закладає зростання заробітної плати темпами вищими від інфляції. Мінімальна заробітна плата вже в цьому році має бути підвищена не менше, ніж на 10%, понад визначену в законі. А середня зарплата має зрости на 20%.

 

Серед пунктів угоди мовиться і про встановлення нового прожиткового мінімуму, який би відповідав реаліям сьогодення в економіці України та про легалізацію зайнятості населення та зарплат, половина яких в тіні. А їх легалізація дала б змогу заповнити  дефіцит пенсійного фонду.

На обговорення угоди та внесення пропозицій роботодавці, профспілки та уряд мають три місяці. Після цього угода негайно має вступити в дію, а усі сторони угоди мають напрацювати зміни до законодавства. Утім, учасники обговорення висловили і сумніви, стосовно компромісу уряду, і побоюються, що під час розгляду проекту трудового законодавства Верховною Радою восени, підписана угода знівелюється.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень