Мешканці Рівного - про плюси і мінуси підвищення мінімальної зарплати

Вона зросте з 1 січня до 3200 гривень

Адже за це проголосувала Верховна Рада. 

Ця тема "зачепила" мешканців Рівного, вони обговорюють її у соцмережі Фейсбук:

Юрій Дюг Готуємся більше платити податків, шановні підприємці. І про це всі остаточно дізнались за місяць до самих нарахувань. Послідовність, а чо?
Так великому бізнесу - це пофіг. Б'є по малому й сердньому. Ті, хто робили Майдан, ті, хто відстоюють свої права, ті, кому не байдужа країна. Але пресують не Ахметових, не Хомутинніків, не Грановських, у яких корпорації, б'ють по тих, хто має бути основою громадянського суспільства. А чому дивуватися? Коли у владі повно представників великого бізнесу, і майже немає представників малого. Цікаво? Як швидко відреагують ціни?

Ірця КривошеєваІрця Кривошеєва Ціни реагують уже місяць. Просто по краплиночці. Коли купляєш щось одне, то ніби й нічого. А як всякого різного?((( То різниця разюча. Я впевнена, що першу зарплату бюджетники отримають у лютому у кращому випадку. Лише одне в мене питання: станок давно працює? І скільки з того станка пішло "щирим" людям?

Maxim KolnoochenkoMaxim Kolnoochenko Ціни вже відреагували. А податки ні фіга більше платити не будуть. Знайдуть купу лазейок. Ми ж Українці. )

Микола ДоликМикола Долик УКРАЇНЦІ повинні зрозуміти, що бюджет, окрім нас, ніхто не наповнить. І пора вчитись сплачувати податки. Відсоток навантаження зменшили, здається, з 33 % до 22%, а наповнення не збільшилось. "Завжди так не буде". І ще. У світлі медичної реформи : ЧОМУ працюючий повинен платити на не працюючого ???

Юлія ВітрукЮлія Вітрук Вивести краіну з кризи можна лише підняттям економіки і власного виробництва. Збільшення мінімалки краіну просто зажене за хмари. До того, що ніхто не хоче розуміти, що якщо людина працює за 1600 грн., то вона і з наступного місяця працюватиме за цю суму.

Sviatoslav Dubov Судові збори стануть такими, що вже ніхто не захоче судитися з органами влади заради принципу... А порушень з їхнього боку явно не зменшиться.

володимир жеребецькийволодимир жеребецький Державна служба охорони оголосила про підвищення вартості своіх послуг вдвічі.

Дмитро Соломчук У піднятті мінімальної заробітної плати чогось сильно негативного немає, все-таки вона збільшить товарообіг і це, в першу чергу, добре відобразиться на виробниках продуктів харчування. Все-таки медсестри, вчителі, інші держслужбовці зможуть отримувати трохи більшу заробітну плату. Тільки всі вони мають зрозуміти, що це ніяка не заслуга влади...а тому, що є два головних типи наповнення бюджету для виплати ЗП - це МВФ, на який ''молиться'' влада, чи податки з бізнесу.

Julia Markevych А чому ніхто не думає, як людям вижити на попередню мінімалку? Ціни і так ростуть постійно. Чи, може, простіше навчитися платити "білу" зарплату, щоб потім не питати, чому такі низькі пенсіі? Податки у нас не найвищі, а ми від них ще й ухиляємось.

Ігор ТеренчукІгор Теренчук Як на мене, проблема не в підвищенні мінімалки. Хоча я глибоко переконаний, що навіть 3200 це мало. Проблема дещо в іншому. У нас в Україні ніхто не хоче платити податки. Точніше навіть - ніхто реально не платить податки в принципі.

Аня Слипченко Юра.. Большому бизнесу не пофиг. И узнали не за месяц. Платить придется, как ни крути. Вопрос в том, что одни будут платить, а бурштынчане дальше копать. А потом пенсии получать. Еще начнутся увольнения. Рынок труда уже увеличился. А еще люди массово уезжают за кордон, но ты и сам все знаешь...

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень