![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Звинувачення прозвучали від юриста Рівненської єпархії Української Православної Церкви Катерини Іванюк
За цю дерев'яну церкву, яка є пам'яткою архітектури місцевого значення, ведуть боротьбу громади УПЦ та УПЦ КП
Ми писали про це у публікації Голову Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка звинуватили у брехні.
Прокоментувати звинувачення ми попросили прес-секретаря голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Мініча:
11 листопада в суді розглядалося клопотання Української Православної Церкви щодо відтермінування вступу в дію розпорядження голови облдержадміністрації про утворення комісії по вивченню ситуації в Рясниках та почерговому богослужінню. Власне, суд відхилив клопотання Української Православної Церкви та залишив розпорядження в дії. Почергові богослужіння там будуть здійснюватися після того, як комісія, яка буде створена на рівні району, складе графік.
Окрім цього, за словами Сергія Мініча, комісія має спочатку вивчити ситуацію і укласти договір позики з обома громадами – УПЦ та УПЦ КП. Адже будівля храму, каже Мініч, не є власністю Рівненської єпархії жодної з цих церков, а належить державі і на неї складено охоронний договір з Рівненською єпархією УПЦ.
Сергій Мініч, на відміну від представників УПЦ, не звинувачує їх ні в чому. Каже, що, може, вони просто не розібралися у ситуації. Позиватися з церковниками через звинувачення, запевнив Мініч, Муляренко не збирається. Адже зацікавлений, щоб знайти порозуміння між обома конфесіями, а не поглиблювати конфлікт.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК