Голову Рівненської ОДА звинуватили у брехні: коментар від його речника

Звинувачення прозвучали від юриста Рівненської єпархії Української Православної Церкви Катерини Іванюк 

За цю дерев'яну церкву, яка є пам'яткою архітектури місцевого значення, ведуть боротьбу громади УПЦ та УПЦ КП

Ми писали про це у публікації Голову Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка звинуватили у брехні. 

Прокоментувати звинувачення ми попросили прес-секретаря голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Мініча:

11 листопада в суді розглядалося клопотання Української Православної Церкви щодо відтермінування вступу в дію розпорядження голови облдержадміністрації про утворення комісії по вивченню ситуації в Рясниках та почерговому богослужінню. Власне, суд відхилив клопотання Української Православної Церкви та залишив розпорядження в дії. Почергові богослужіння там будуть здійснюватися після того, як комісія, яка буде створена на рівні району, складе графік.  

 

Окрім цього, за словами Сергія Мініча, комісія має спочатку вивчити ситуацію і укласти договір позики з обома громадами – УПЦ та УПЦ КП. Адже будівля храму, каже Мініч, не є власністю Рівненської єпархії жодної з цих церков, а належить державі і на неї складено охоронний договір з Рівненською єпархією УПЦ.

Сергій Мініч, на відміну від представників УПЦ, не звинувачує їх ні в чому. Каже, що, може, вони просто не розібралися у ситуації. Позиватися з церковниками через звинувачення, запевнив Мініч, Муляренко не збирається. Адже зацікавлений, щоб знайти порозуміння між обома конфесіями, а не поглиблювати конфлікт. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень