Голову Рівненської ОДА звинуватили у брехні: коментар від його речника

Звинувачення прозвучали від юриста Рівненської єпархії Української Православної Церкви Катерини Іванюк 

За цю дерев'яну церкву, яка є пам'яткою архітектури місцевого значення, ведуть боротьбу громади УПЦ та УПЦ КП

Ми писали про це у публікації Голову Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка звинуватили у брехні. 

Прокоментувати звинувачення ми попросили прес-секретаря голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Мініча:

11 листопада в суді розглядалося клопотання Української Православної Церкви щодо відтермінування вступу в дію розпорядження голови облдержадміністрації про утворення комісії по вивченню ситуації в Рясниках та почерговому богослужінню. Власне, суд відхилив клопотання Української Православної Церкви та залишив розпорядження в дії. Почергові богослужіння там будуть здійснюватися після того, як комісія, яка буде створена на рівні району, складе графік.  

 

Окрім цього, за словами Сергія Мініча, комісія має спочатку вивчити ситуацію і укласти договір позики з обома громадами – УПЦ та УПЦ КП. Адже будівля храму, каже Мініч, не є власністю Рівненської єпархії жодної з цих церков, а належить державі і на неї складено охоронний договір з Рівненською єпархією УПЦ.

Сергій Мініч, на відміну від представників УПЦ, не звинувачує їх ні в чому. Каже, що, може, вони просто не розібралися у ситуації. Позиватися з церковниками через звинувачення, запевнив Мініч, Муляренко не збирається. Адже зацікавлений, щоб знайти порозуміння між обома конфесіями, а не поглиблювати конфлікт. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень