Мільйони на крові: На чому та скільки заробляються доньки Шойгу (ФОТО)

Цікаве розслідування

Міністр оборони рф Сергій Шойгу дуже вдало одружився. Його дружина Ірина Антіпіна була дочкою власника красноярського будівельного тресту. Саме завдяки зв'язкам сім'ї Шойгу вдалося зробити блискучу партійну кар'єру.

Старша донька міністра оборони росії 45-річна Юлія Шойгу закінчила факультет психології МДУ.

1999 року вона влаштувалася в центр екстреної психологічної допомоги МНС росії. А за три роки директором цього центру. Такий швидкий кар'єрний зліт стався у Юлії тоді, коли міністерство очолював її батько.

 

Крім того, Юлія Шойгу є віцепрезиденткою російського психологічного товариства (РПО), заступницею голови Етичного комітету РПО та кандидаткою психологічних наук.

Все це, особливо прізвище Шойгу, приносить жінці чималий фінансовий дохід

Згідно з декларацією у 2020 році жінка заробила понад 5 мільйонів рублів. Вона має земельну ділянку площею 1488 квадратних метрів, будинок та квартиру розміром 2017 квадратних метрів.

Одружена Юлія з російським державним діячем Олексієм Захаровим, від 2019 року її чоловік є заступником генерального прокурора рф. У пари є двоє дітей – донька Дарина та син Кирило.

Молодша донька Шойгу, 31-річна Ксенія, веде публічний та світський спосіб життя. Вона спортсменка, громадська діячка та президентка федерації тріатлону росії.

Про кар'єру молодшої доньки Шойгу потурбувався заздалегідь. Вже на останньому курсі МДІМВ(У) МЗС росії вона почала працювати в держструктурах, а після закінчення зайняла місце старшого аналітика в «Газпромбанку». Згодом її підвищили до радника голови правління.

Торік з’ясувалося, що в тандемі з другом путіна Геннадієм Тимченком лише одна компанія Ксенії заробила два мільярди рублів на державному будівництві.

Чоловік Ксенії Олексій Столяров – блогер, заробляє у заборонених у росії соцмережах, але, коли тесть – міністр оборони, можна все. Познайомилася пара на одному зі спортивних проєктів, якими займається Ксенія.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень