Михайло Романчук з Рівного не пливтиме 400 м вільним стилем на Олімпіаді-2024

Хоче зосередитися на основних дистанціях

Михайло Романчук
Михайло Романчук

Лідер збірної України з плавання Михайло Романчук не братиме участі у запливі на дистанції 400 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх у Парижі. Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт.

Романчук виконав олімпійські нормативи на трьох дистанціях для Ігор-2024 у Парижі: 400 м, 800 м та 1500 м вільним стилем. На попередніх Іграх у Токіо він здобув медалі на дистанціях 800 м («бронза») та 1500 м («срібло»).

Хоча Романчук відібрався для участі на трьох дистанціях, він вирішив не виступати на 400-метрівці, а повторити програму, яку мав на Олімпійських іграх у Токіо три роки тому.

400 м? Ні, я сказав, що будемо повторювати програму Олімпійських ігор у Токіо та сконцентруємося на своїх основних дистанціях: 800 м та 1500 м, де будемо робити все можливе, щоб показати максимальний результат, — сказав Романчук.

Також Романчук не буде виступати у плаванні на відкритій воді, хоча мав можливість заявитися завдяки квотам на дистанціях 800 м та 1500 м вільним стилем.

Він зазначив, що на його рішення вплинула низка факторів, зокрема стан води у річці Сена, де проходитимуть змагання на відкритій воді.

Щоб пливти на відкритій воді, потрібно більше досвіду. Цього року у мене не було багато змагань на відкритій воді, тому вирішив не ризикувати своїм здоров'ям, бо ніхто не знає стан води у річці. Ми вирішили зосередитися на своїх основних дистанціях: 800 м та 1500 м, — додав Романчук.

Джерело: Суспільне Спорт

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень