Ми завжди їмо його сирим: Фрукт, який стає кориснішим після термічної обробки

Мова про найпопулярніший фрукт

Існує думка, що термічна обробка вбиває корисні речовини. Але це не зовсім так.

Наприклад, хоч яблука і є дуже корисними для здоров'я фруктами й у свіжому вигляді, саме в запеченому вони надають на здоров'я колосальний ефект.

Так, під час запікання вміст вітаміну С зменшиться, а ось кількість пектину на 100 г кінцевого продукту стане навіть вищою, оскільки випарується частина води.

Пектин — дуже цінна речовина. Доведено, що пектин здатний знижувати рівень холестерину в крові, тим самим сповільнюючи розвиток атеросклерозу та зменшуючи ризик серцево-судинних захворювань.

За багатьох захворювань ШКТ, таких як гастрит, пацієнтам призначають яблука тільки в запеченому вигляді. Вони не спричиняють бродіння в кишківнику, тому присутні в рекомендаціях під час годування маленьких дітей, у харчуванні в післяопераційний період, для усунення дисбактеріозу, для зниження рівня холестерину.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Теги: яблука
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень