«Ми не нападали на Україну»: Лавров зробив шокуючу заяву

І підтвердив, що росія свідомо бомбила пологовий у Маріуполі

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров під час прес-конференції заявив, що Росія не нападала на Україну. 

На інші країни ми нападати не плануємо, ми і на Україну не нападали, - заявив він.

При тому підтвердив, що росія свідомо бомбила пологовий у Маріуполі.

На засіданні Радбезу ООН були пред’явлені факти нашою делегацією про те, що цей пологовий будинок давно захоплений батальйоном «Азов» й іншими радикалами, звідти вигнали усіх породіль, увесь медперсонал.


Це була база ультрарадикального батальйону «Азов».

 

Ці дані були пред’явлені три дні тому. Тому робіть висновки самі, - заявив Лавров.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень