Ми не кацапи: Україна дотримується всіх конвенцій щодо полонених

Щодо російських полонених буде дотримано всіх прав людини

російські полоненні - фото МВС
російські полоненні - фото МВС

Україна не буде оголошуватиме дані про кількість військовополонених. Таку заяву зробила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

- Ми домовилися не розповсюджувати даних щодо кількості полонених. Потрібно робити все можливе, щоб їх обміняти, - сказала Денісова на брифінзі у п'ятницю.

Проте, за її заявою, у деяких слідчих ізоляторах знаходяться «військовополонені російської федерації, російського агресора».

- Ми відстежуватимемо дотримання їхніх прав, тому що нам треба виконувати Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими, - зазначила Денісова.

Вона також сподівається, що і російська сторона дотримуватиметься цієї конвенції., повідомляє Інтерфакс-Україна.

Женевські конвенції — міжнародний договір, який закріплює у міжнародному праві норми щодо гуманного ставлення під час війни. росіяни повсякчас порушують конвенції, як під час попередніх «асвабаждєній», так і з початку повномасштабного вторгнення на територію України.

Вони обстрілюють цивільну інфраструктуру та населення, атакують та захоплюють об'єкти ядерної інфраструктури. 

Крім цього, кремль обстрілює мирне населення, використовуючи заборонене Женевською конвенцією озброєння, таке як касетні та вакуумні бомби.

Успенський собор в Харкові, пологовий та драмтеатр в Маріуполі, дитяча лікарня «Охмадит» в Києві, гуманітарні колони - росіяни прицільно б'ють по вразливих цілях та не дотримуються жодної із конвенцій. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень