Мешканцям Рівненщини повернуть гроші за світло. Коваль повідомив, скільки й кому

Відшкодування проведуть автоматично – звертатися нікуди не потрібно

У зв’язку зі скасуванням пільгового тарифу на електроенергію уряд передбачив компенсацію для окремих категорій громадян.

Серед них - споживачі, які використовували електроопалення, люди, які мешкали в багатоквартирних будинках, де відсутнє газопостачання або немає систем централізованого опалення, а також багатодітні сім’ї та дитячі будинки приватного типу.

На Рівненщині на державні відшкодування можуть розраховувати близько 28 тис. осіб. Про це сьогодні повідомив голова облдержадміністрації Віталій Коваль.

До цих категорій споживачів належать майже 10 000 абонентів, які використовують електрику для опалення свого житла, у тому числі більше 2 000 негазифікованих господарств.

 

Важливо, що на таку підтримку від держави можуть розраховувати 18 000 багатодітних родин, а також прийомні сім’ї та будинки сімейного типу, - розповів очільник Рівненської ОДА.

Це значить, що їм у повному обсязі повернуть різницю між тарифами, що діяли до кінця минулого року, та новими, які набрали чинності з 1 січня. При чому відшкодування нарахують автоматично – без будь-яких додаткових звернень громадян. Незабаром кошти надійдуть на їх особові рахунки.

Додамо, що на такі компенсації у держбюджеті передбачили загалом 1,4 млрд грн.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень