Мешканців Рівненщини з новими паспортами до Білорусі не пустять, - МЗС

Для перетину кордону варто прихопити закордонний паспорт, бажано старого зразка

На звернення Рівненської облдержадміністрації Міністерство закордонних справ України надіслало роз'яснення щодо перетину українсько-білоруського кордону громадянами України. У листі зазначено, що Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян від 12.06.2009 року вичерпно визначає документи, які є дійсними для в'їзду-виїзду, прямування транзитом і знаходження на території держави іншої Сторони.

- Зокрема, для громадян України одним з таких документів тільки для перетину державного кордону між Україною та Республікою Білорусь і знаходження на території Республіки Білорусь є паспорт громадянина України.

Разом з тим, білоруська сторона офіційно інформувала українську сторону про невизнання нових паспортів громадянина України у формі ID-картки з безконтактним носієм інформації. Нагадаємо, як вже повідомляло Радіо Трек білоруська сторона  взагалі погрожує денонсувати в‘їзд за внутрішніми паспортами.

У роз’ясненні ж МЗС зауважено, що:

- зазначене питання, як одне з першочергових, перебуває на порядку денному українсько-білоруських двосторонніх відносин у консульській сфері упродовж першої половини 2016 року. Проте наразі воно залишається невирішеним.

Зважаючи на зазначене, а також на те, що до інших документів громадян України білоруська сторона застережень не висловлювала, рекомендуємо для поїздок до Білорусі користуватися паспортом громадянина України для виїзду за кордон.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень