Мешканці Рівного просять прокласти нову тролейбусну лінію

Пояснюють, що необхідність її будівництва назріла давно

РЗВА

Прокласти тролейбусну лінію просять від Рівненського заводу високовольтної апаратури (РЗВА) на вулиці Білій до вулиці Млинівської. Зокрема, хочуть, щоб маршрут тролейбусів проліг від РЗВА по вулиці Білій з поворотом на перехресті вулиць Млинівська-Біла у напрямку Млинівської. А на ній, пояснюють, після зупинки "Радема" існує поворот праворуч, у сторону будинків №15-А та 17-А (вул.Млинівська), де розміщена зупинка, яку не використовують, та облаштоване кільце для повноцінного повороту тролейбуса. 

Навіщо нова лінія - пояснюють так:

У районі вулиць Білої, Млинівської, пр.Робітничого сконцентровано багато житлових будинків, підприємств та Рівненський професійний ліцей. А транспортна проблема тут існувала завжди. Тому є доцільним запровадити новий тролейбусний маршрут або продовжити той, що є.

Петицію такого змісту до влади Рівного подала Любов Єроміна. За неї підписалися уже 69 мешканців Рівного з необхідних для розгляду петиції 300. До кінця збору підписів залишилося 40 днів. 

Підписати петицію можна тут.

Нагадаємо, що нині до РЗВА на вулиці Білій доїжджає два тролейбуси: №1 та №6. Втім, вулицею Білою та Млинівською вони не рухаються. Ними пролягає лише маршрут маршрутки №35. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень