Уряд радить Рівненській ОДА, щоб за проїзд пенсіонерів платили об’єднані громади

Бо їм дають гроші на децентралізацію

Нагадаємо, маршрут з Рівного до Садових ділянок планували зробити соціальним  - за прикладом Волині. Однак, як повідомив начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Мисюра, коли адміністрація зверталася до Кабміну щодо відшкодувань за пільгові перевезення, там повідомили, що Уряд виділяє гроші на децентралізацію і порадили обласній владі за відшкодуваннями звертатися в об’єднані територіальні громади.

Тим часом, рейси з Рівного до Садових ділянок планують зробити сезонними. Таке прохання висловив перевізник компанії «Укрпастранс», який здійснює перевезення на додаткових рейсах до Новоукраїнки із автостанції «Чайка». Нагадаємо, проблема із цим маршрутом назріла ще з квітня торік, оскільки з 2016 року держава відмовилася відшкодовувати перевізникам вартість проїзду пільговиків, у тому числі і пенсіонерів, які складають 80% пасажирів  маршруту Садових ділянок. У зв’язку з цим квиток до Новоукраїнки для пенсіонерів мав зрости у ціні з 3-х до 8-ми гривень.

Про що ж таки вдалося домовитися після тривалих перемовин, розповідає начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Мисюра:

 

- 5 гривень - вартість проїзду для пенсіонерів, і 9 гривень – вартість повного квитка. А чи будуть піднімати, я не знаю, бо перевізник додаткових рейсів до Садових ділянок, ті що ми зробили із автостанції «Чайка», звертається і просить його встановити не на цілий рік, а тільки на осінньо-весняний період, бо сьогодні він є збитковим. Не вистачає не те що на зарплату – на заправку водію. Ну, зрозуміло, дачників сьогодні їде менше, пасажиропотік менший, і тому рентабельність його впала. От зараз думаємо, чи дійсно його зробити сезонним.

 

Тим часом, як кажуть пенсіонери, які мають дачі в Новоукраїнці, поки вони не мають можливості часто їздити та наглядати за своїм майном, кількість крадіжок там зросла.

Додамо, що із 5 січня на Рівненщині дорожчають міжміські перевезення.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень