Прощай, маршрутко: у Рівному відмовлятимуться від міських автобусів

Тому не створюватимуть нових автобусних маршрутів.

Хоча про це просять мешканці Рівного. Зокрема, мешканці району «Басів Кут» звернулися з петицією до влади, у якій просять ввести сюди додатковий маршрут. Адже, скаржаться, маршрутки №№43, 44, які з’єднують район з центром міста, не дотримуються графіків руху.  

Втім, новий маршрут їм не обіцяють. Говорить начальник міського управління транспорту і зв’язку Рівного Віталій Миронюк

Це справедливі нарікання. І ми поки не зовсім успішно боремося, щоб налагодити нормальну роботу. Хоча я б не сказав, що Басів Кут - найгірше забезпечений транспортом. №№ 37, 38, 43, 44, 42, 63 - шість маршрутів з різних точок міста їдуть сюди. Є люди, яким найзручніше їхати маршрутками №№43, 44.Це наше хворе місце. Знаємо, критику сприймаєм. І надіюсь в місячний термін все-таки знайдемо вирішення проблеми.

А ось додаткових маршрутів у район Басового Кута, за словами Віталія Миронюка, ніхто створювати не буде. Адже перед управління транспорту поставлено завдання скоротити у місті кількість маршруток,  і натомість збільшити кількість тролейбусів.

Наприкінці 2013 року у нас на лінію виїжджало 39 тролейбусів. Сьогодні щоденно у робочі дні – 65 і у вихідні - 45. Відповідно, збільшивши число пасажиромісць електротранспорту, ми маємо можливість тепер потихеньку викорінювати перенасиченість автобусами. Тому додаткових маршрутів, окрім мікрорайону вулиця Орлова-бульвар Хмельницького, який не охоплений транспортним сполученням, не будемо створювати.

Маршрутки у цей район Віталій Миронюк обіцяє пустити після того, як буде здана в експлуатацію дорога на бульварі Хмельницького. Це буде у 2017 році: навесні чи влітку. А ось на інших маршрутах кількість автобусів скорочуватимуть. Адже, пояснює Віталій Миронюк, вони вихлопними газами забруднюють середовище і перенасичують транспортом центральну вулицю міста – Соборну. Адже з 33 наявних маршрутів 22 пролягають саме через Соборну.

Наша мета до кінця цього року довести число маршруток до 300. Сьогодні їх є 332. Тож 10-12% маршруток маємо скоротити впродовж цього року.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень