![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Тому не створюватимуть нових автобусних маршрутів.
Хоча про це просять мешканці Рівного. Зокрема, мешканці району «Басів Кут» звернулися з петицією до влади, у якій просять ввести сюди додатковий маршрут. Адже, скаржаться, маршрутки №№43, 44, які з’єднують район з центром міста, не дотримуються графіків руху.
Втім, новий маршрут їм не обіцяють. Говорить начальник міського управління транспорту і зв’язку Рівного Віталій Миронюк
Це справедливі нарікання. І ми поки не зовсім успішно боремося, щоб налагодити нормальну роботу. Хоча я б не сказав, що Басів Кут - найгірше забезпечений транспортом. №№ 37, 38, 43, 44, 42, 63 - шість маршрутів з різних точок міста їдуть сюди. Є люди, яким найзручніше їхати маршрутками №№43, 44.Це наше хворе місце. Знаємо, критику сприймаєм. І надіюсь в місячний термін все-таки знайдемо вирішення проблеми.
А ось додаткових маршрутів у район Басового Кута, за словами Віталія Миронюка, ніхто створювати не буде. Адже перед управління транспорту поставлено завдання скоротити у місті кількість маршруток, і натомість збільшити кількість тролейбусів.
Наприкінці 2013 року у нас на лінію виїжджало 39 тролейбусів. Сьогодні щоденно у робочі дні – 65 і у вихідні - 45. Відповідно, збільшивши число пасажиромісць електротранспорту, ми маємо можливість тепер потихеньку викорінювати перенасиченість автобусами. Тому додаткових маршрутів, окрім мікрорайону вулиця Орлова-бульвар Хмельницького, який не охоплений транспортним сполученням, не будемо створювати.
Маршрутки у цей район Віталій Миронюк обіцяє пустити після того, як буде здана в експлуатацію дорога на бульварі Хмельницького. Це буде у 2017 році: навесні чи влітку. А ось на інших маршрутах кількість автобусів скорочуватимуть. Адже, пояснює Віталій Миронюк, вони вихлопними газами забруднюють середовище і перенасичують транспортом центральну вулицю міста – Соборну. Адже з 33 наявних маршрутів 22 пролягають саме через Соборну.
Наша мета до кінця цього року довести число маршруток до 300. Сьогодні їх є 332. Тож 10-12% маршруток маємо скоротити впродовж цього року.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Рівному водій однієї з маршруток курив прямо в салоні (ФОТО)
ДТП У Рівному: водійка тролейбуса «підбила» два авто і лишилась без документів (ФОТО)
Яким був перший міський транспорт Рівного
Вдова загиблого в АТО висловила подяку водію маршрутки «Дубно-Луцьк»
У маршрутці в Рівному відпало колесо (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК