Мешканці Рівненщини звільнили окуповане село на Донбасі

Новини з фронту

Село Шуми Донецької області та дачний масив відійшли під контроль Збройних сил України.

Як повідомляє Ксеня Галицька у блозі «Знай більше», бої за понад 10 квадратних кілометрів «сірої зони» тривали вісім днів. 

У роті глибинної розвідки воюють дубенчани Володимир Панкевич (на фото) та Валерій Сорока.

У матеріалі, зокрема, є пряма мова Волидимира Панкевича. Її подаємо без змін:

Я зараз в роті глибинної розвітки 74 окремого розвідувального батальйону. Змінив спеціальність - снайпер розвідник. Тепер я не сам і з Дубна зі мною воює ще один дубенчанин - Сорока Валера. Ми виконуємо завдання по всій лінії фронту.

 

10 серпня ми отримали наказ звільнити село Шуми, яке знаходиться під Горлівкою. Працювали разом з 24 ОМБР. Вони втратили одного бійця. Ми також ледь не втратили трох людей, коли пройшли в глиб окупованого села зачіпили розтяжку МОН 50 - це міна направленої дії. Від неї шансів вижити немає. Спасло те, що вона давно поставлена і не спрацював запал, можливо заржавів.

 

Територія була дуже сильно замінована. Ми знешкодили ще пару мін і зайняли кругову оборону та почали закопуватись. Основним завданням було зайти в глиб та виявити місця дислокації противника, провести піхоту та зайняти нові позиції. Після того, як закопалися ми почали розвідувати розміщення ворожих військ і після виявлення почали знищувати .
 

Також Володимир розповідає, що бої за цю територію тривали 8 днів. Противник поніс великі втрати та відступив в передмісця Горлівки.

Внаслідок бойового зіткнення наша сторона зазнала втрат - загинув ще один син України - молодший сержант ЗСУ Дмитро Українець.


Не лише Шуми, а і їхні околиці віднедавна знову українські. ЗСУ днями звільнили Золоте 4. Це в Луганській області. І розвідали нові позиції противника.


 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень