Черговий гумконвой з Росії

Колона МНС сьогодні вранці виїхала з підмосковного Ногінська.

Сьогодні о 6:00 ранку з Ногінського рятувального центру МНС Росії в Ростовську область вирушила колона МНС Росії з гумпомощью для жителів Донбасу, передає інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на Кореспондент.

Формування колони планується завершити до 25 серпня.

"Всього до складу 55-ї колони увійдуть понад 70 одиниць техніки, які доставлять понад 600 тонн гуманітарної допомоги. Це продукти харчування, медикаменти та навчальна література, необхідна освітнім установам Донбасу для підготовки до нового навчального року", - повідомляють в МНС.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером:   063 712 36 57  — Олександра  

У Рівному знайшли ключі від авто. Шукають власника «Мерседеса»

Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек  повідомили наші слухачі.   На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798

Біля ресторану Бармаки зник маленький песик

Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.  

Більше оголошень