Мешканці «Північного» залишаться без супермаркету лише на тиждень

Незабаром на цьому ж місці запрацює новий магазин

Мешканці мікрорайону «Північний» у Рівному відзначили, що уже 19 жовтня на вулиці Романа Шухевича закривають продуктовий магазин «Сільпо». 

Уже зараз там тільки допродують товари, які не були реалізовані раніше, переважно це овочі і крупи.

Як нам вдалося з'ясувати, уже за тиждень, 24 жовтня, на цьому ж місці запрацює новий магазин, який також належить до групи компаній FOZZY.

І хоча поки достименно невідомо, який саме це буде магазин, слід нагадати, що у переліку магазинів FOZZY GROUP, окрім «Сільпо», є ще й такі: оптові гіпермаркети Fozzy, магазини біля дому «Фора» і «Бумі-маркети». Торгівля непродовольчими товарами: фармацевтичні супермаркети «Біла ромашка», персональна електроніка Rіngoo.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень