Рівняни налякані терактами

Вони повідомляють рятувальників про підозрілі предмети і вважають, що ті можуть становити загрозу населенню

За минулу добу мешканці області двічі повідомляли працівників Служби порятунку про виявлення підозрілих пакунків. Вони вважали, що це може становити терористичну загрозу. Так, підозрілі предмети виявили у Здолбунові під час обстеження колії на залізничній станції, а також у Рівному на вул.Коновальця.

[media=50122]

Представник прес-служби ДСНС Рівненщини Дмитро Мельник каже, що надзвичайники їх перевірили – небезпеки вони не становили.

– Після детального обстеження не було виявлено жодних ні вибухонебезпечних, ні отруйних, ні хімічних речовин.

Було також з‘ясовано, що в одному пакунку було сміття, інший - з особистими речами чоловіка, особу якого встановлено. Рятувальники закликають, зважаючи на ситуацію в державі та за її межами, не втрачати пильність і в подальшому також повідомляти про невідомі знахідки правоохоронцям.

[media=50121]

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень