Мешканку Рівненщини засудили за контрабанду

Жінка перевозила до Білорусі старовинні гроші

Як повідомляє Управління СБУ в Рівненській області, в травні цього року на посту «Удрицьк» Рівненської митниці костопільчанку затримали під час спроби вивезти до Білорусі 50 грошових купюр «Державних кредитних білетів» кінця ХІХ століття та 15 старовинних монет часів Римської імперії.

Старожитності було приховано серед особистих речей 28-річної жительки Костополя. За висновками мистецтвознавчої експертизи вилучені предмети є культурною цінністю.

Дубровицьким районним судом Рівненської області контрабандистку визнано винною у вчиненні замаху на контрабанду та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку терміном на 1 рік.

Предмети контрабанди конфісковано.

Вирок вступив в законну силу.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень