В автобусі «Рівне-Варшава» прикордонники виявили африканця, якого ошукали в Україні

За його словами, він приїжджав для проходження кастингу в одному з футбольних клубів України

23-річний мешканець африканської держави Кот-д'Івуар, щоб стати членом українського футбольного клубу, переказав агенту 1200 євро. Приїхав в Україну з власним закордонним паспортом, відкривши візу на сім днів. Але вже тут зрозумів, що його ошукали.

Оскільки перебування в нашій державі затягнув і потратив кошти, не мав за що придбати квиток, щоб повернутися додому. Та ще й, як каже африканець, у нього вкрали паспорт. Вирішити цю проблему йому допомогли співвітчизники. Познайомили з французом, який вислав йому чужий внутрішній паспорт цієї країни. З ним африканець і намагався виїхати до Польщі автобусом "Рівне-Варшава".

Однак його зупинили прикордонники Луцького загону на посту "Ягодин", що на Волині. За спробу незаконного перетину державного кордону склали процесуальні документи. Нині вирішують питання про примусове видворення іноземця на Батьківщину.

За інформацією Держприкордонслужби України

 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень