Мешканець Рівненщини захворів на ботулізм

Нині він у лікарні

Четвертий випадок ботулізму з початку року зареєстрували на Рівненщині.

Гостре токсико-інфекційне захворювання виявили у 35-річного жителя Костопільського району. Діагноз підтвердили лабораторно.

За словами лікаря-епідеміолога Рівненського обласного лабораторного центру Любові Грицюти, нині чоловік лікується і перебуває під наглядом медиків:

При проведенні епідеміологічного розслідування встановлено, що постраждалий вживав консервоване куряче м’ясо домашнього приготування (тушонку). Хворому ввели ботулінічний антитоксин. Його стан значно покращився.

До слова, з початку року в Україні зареєстрували 97 випадків захворювання на ботулізм. Вісім із них мали летальні наслідки. Більшість вживали рибну продукцію, зокрема рибу в'ялену, виготовлену в домашніх умовах або придбану в місцях несанкціонованої торгівлі.

ДОВІДКОВО:

Захворювання починається з нудоти, блювання, болю у животі, порушення випорожнення без патологічних домішок. Це продовжується, у середньому, 20-24 год. Пізніше з'являється неврологічна симптоматика: порушення зору – одна з перших ознак ботулізму (хворого турбує «сітка» перед очима, двоїння предметів, важкість читання). Одночасно виникають спрага, сухість слизових оболонок, розлад ковтання, може навіть змінитися тембр голосу.

 При перших проявах хвороби слід негайно звернутися за медичною допомогою.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень