Мешканці Рівненщини подаватимуть на польську візу у сусідній області

Вже з 31 січня 2022 року

Зміни стосуються також мешканців Волині, Тернопільщини, Вінничини, Житомирщини, Хмельниччини та Чернівецької області

Тобто, областей, що перебувають у Луцькому та Вінницькому консульських округах, - про це повідомляється на сайті оператора пунктів подачі візових анкет VFS Global.

Починаючи з 31.01.2022 призупинено можливість здійснення оплати пріпейд для отримання національної візи до Польщі для міст: Луцьк, Рівне, Тернопіль, Вінниці, Хмельницький, Житомир та Чернівці.

Також повідомляється, що клієнти, які хочуть подати документи на національну візу до Польщі у Луцькому Консульському окрузі та клієнти, які хочуть подати документи на національну візу до Польщі у Вінницькому Консульському окрузі матимуть можливість зареєструватися в електронній системі консульства.

Генеральне Консульство РП у Луцьку

Водночас підкреслюється, що у випадку попереднього отримання клієнтом дати подачі, подача відбуватиметься згідно підтвердженої дати реєстраціїї у вибраному ППВА.

Нагадаємо, у Рівному ППВА розташовується на вул. Петлюри, 22.

Крім того, Рівне перебуває у Луцькому консульському окрузі і судячи з повідомлення на сайті Генерального Консульства Республiки Польща в Луцьку, з лютого подавати документи на візу мешканцям Рівненщини, Волині та Тернопільщині необхідно буде безпосередньо у консульстві:

З лютого 2022 року можливість подачі візової анкети безпосередньо у консульстві буде розширена у більших масштабах, ніж раніше.

 

Терміни на реєстрацію в електронній системі e-Konsulat почнуть діяти з 7 лютого 2022 року щопонеділка о 18:00 год за київським часом. У випадку якщо понеділок буде державним святом, терміни на реєстрацію почнуть діяти в наступний робочий день тижня після понеділка о 18:00 год за київським часом.

Також у консульстві просять приходити в установу не раніше, ніж за 15 хвилин до запланованого часу подачі візової заяви.

Приймаємо лише тих осіб, які проживають на території Луцького консульського округу, - йдеться у повідомленні.

Ймовірно відповідні зміни пов’язані з закінченням терміну дії контракту з діючим візовим оператором компанією VFS Global, про що ми писали раніше:

Куди з листопада звертатися рівнянам для відкриття польської візи?

 

Заробітки в Польщі під загрозою вже з листопада. Де буде візовий центр у Рівному?

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень