Мережу шокував ремонт дороги до Білого озера (ВІДЕО)

Це відео поширили більше 250 разів

Днями мешканка міста Вараш що на Рівненщині Юлия Крищук виклала у соцмережі Facebook відео, де видно як ями на дорозі засипають суміщу, схожою на землю.  

Людей у коментарях збурила якість виконуваних ремонтних робіт. Думки різнилися – одні вважають винними робітників – які неякісно виконують ремонт, інші – голову ОТГ, який не подбав про повноцінне відновлення асфальтного покриття.

Нагадаємо, на стан дороги яка веде до туристичної перлини Рівненщини – Білого озера, нарікають щоразу, із початком відпочинкового сезону.

А два роки тому народний депутат Юрій Вознюк з однодумцями навіть перепливли озеро, щоб привернути увагу до стану дороги до Білого озера.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень