Рівненський нардеп розповів про подробиці свого завтрашнього запливу на Білому озері

Депутат Верховної Ради Юрій Вознюк з Рівного влаштовує заплив разом зі своїм другом і колегою Ігорем Гузем

Про подробиці запливу Юрій Вознюк розповів Радіо Трек:

У воді з температурою +6 небезпечно перебувати не тільки для здоров'я, але й для життя. Тому пливти збираємося у спеціальних гідрокостюмах. Поруч, на всяк випадок, буде пливти човен із рятувальником та медиком. Відстань, яку збираємося подолати вплав, - близько 2 кілометрів.Я непогано плаваю. Ходжу в басейн, і пропливаю щоразу 1-1,5 кілометра. Цей заплив буде не на швидкість, а просто, щоб перепливти озеро. 

За словами Юрія Вознюка, не одну водойму перелив уже і його колега Ігор Гузь. Займається таким плаванням він уже кілька років. І, приміром, влітку проплив вздовж озера Світязь, що на Волині. Оскільки Біле озеро, що у Володимирецькому районі на Рівненщині, не гірше за Світязь, Юрій Вознюк запропонував йому здійснити заплив через нього.    

Пояснює Юрій Вознюк:

Мета запливу - популяризація здорового способу життя, а також привернення уваги до дороги, яка веде від смт Рафалівка до Білого озера. Ця дорога у жахливому стані, через що багато людей відмовляється від відпочинку на Білому озері, яке, вважаю, є візиткою нашої області. Тож ми маємо зробити сюди дорогу і розробити чи генплан, чи проект розвитку інфраструктури, щоб забезпечити достойний відпочинок на Білому озері. А це - турбота і про навколишнє середовище, і про те, щоб гроші відпочивальників залишалися в області.   

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень