У Рівному ремонтують тротуари, двори та дороги

І продовжують витягувати люки

Рівненські шляховики продовжують діставати з-під свіжого асфальту каналізаційні люки. Їх кілька тижнів тому залили асфальтобетонною сумішшю. Роботи зацікавили рівнян, які опублікували фото цього процесу у себе на сторінці у Facebook. Пояснення шляховиків тут.

Такі ж роботи цього тижня проводитимуть і на вулиці Матросова. Про це розповідає керівник рівненського міськШЕУ Віктор Климук.

Крім того, ремонт асфальтного покриття роблять біля залізничного вокзалу. На сьогодні там завершили роботи по фрезеруванню, сьогодні продовжується поточний ремонт привокзальної площі.

Крім того.ю триває поточний ремонт вулиці Старицького, капремонти пішохідних зон на вулиці Князя Володимира та на Грушевського.

Наступного тижня у Рівному почнуть класти асфальт на вулиці Пушкіна, 40. Нагадаємо, що тендер на проведення цих робіт провели ще торік. Крім того, у 2017 там підготували територію для прокладання асфальту. Встановили бордюри тощо. Нині шляховики корегують проект робіт.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень