Рівненський медик - про те, як городяни змушують швидку допомогу їздити на виклики вхолосту

Рівненський медик Віталій Шафранський навів приклад даремних викликів швидкої допомоги у той момент, коли на неї можуть чекати справді ті, кому допомога потрібна.

Зробив це у соцмережі Фейсбук:

Віталій Шафранський

У продовження теми медицини. Я опишу один виклик швидкої медичної допомоги з тисячі подібних. 
Виклик для психоневрологічної бригади - "лежить людина", адреса Біла, 107а. Поїхали. Тут же виклик іншій бригаді "ДТП" за адресою Біла, 105. По рації першій бригаді наказали, що якщо вони приїдуть перші, то допомогу надавати постраждалим в ДТП. Бригади приїхали одночасно (друга їхала "на увагу" з сиреною) до смітника, біля якого лежав п'яний чоловік. На допомогу приїхали 2 (! -такий у них наказ) екіпажі поліції. Звісно ніякої ДТП. Люди, що стояли поруч зізналися, що чоловік проживає в сусідньому будинку. І взагалі це звичне для нього явище. В кінці сусідка взяла чоловіка під руки і повела додому. 
Для довідки. За останній місяць серед "лежачих" не було ні однієї людини, якій стало погано через хворобу. Всі інші казали чарівне слово "іддді на х**", якщо вдавалося добудитися.
Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень