Рівненський медик - про те, як городяни змушують швидку допомогу їздити на виклики вхолосту

Рівненський медик Віталій Шафранський навів приклад даремних викликів швидкої допомоги у той момент, коли на неї можуть чекати справді ті, кому допомога потрібна.

Зробив це у соцмережі Фейсбук:

Віталій Шафранський

У продовження теми медицини. Я опишу один виклик швидкої медичної допомоги з тисячі подібних. 
Виклик для психоневрологічної бригади - "лежить людина", адреса Біла, 107а. Поїхали. Тут же виклик іншій бригаді "ДТП" за адресою Біла, 105. По рації першій бригаді наказали, що якщо вони приїдуть перші, то допомогу надавати постраждалим в ДТП. Бригади приїхали одночасно (друга їхала "на увагу" з сиреною) до смітника, біля якого лежав п'яний чоловік. На допомогу приїхали 2 (! -такий у них наказ) екіпажі поліції. Звісно ніякої ДТП. Люди, що стояли поруч зізналися, що чоловік проживає в сусідньому будинку. І взагалі це звичне для нього явище. В кінці сусідка взяла чоловіка під руки і повела додому. 
Для довідки. За останній місяць серед "лежачих" не було ні однієї людини, якій стало погано через хворобу. Всі інші казали чарівне слово "іддді на х**", якщо вдавалося добудитися.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень