ON-LINE

Медичні центри і міський пологовий Рівного отримали вакцини

вівторок, 19 березня 2019
Минулого тижня
Фото ілюстративне

У четвер, 14 березня, ЦПМСД Рівного та міський пологовий будинок отримали низку необхідних вакцин. Зокрема:

АКДП (індійська) - застосовується для профілактики трьох інфекційних захворювань - коклюшу, дифтерії та правцю. В Україні щеплення вакциною АКДП проводяться дітям до1,5 року.

АДП (болгарська) - захищає від дифтерії і правцю.

АДП-м (індійська) - вакцина для профілактики дифтерії та правця, адсорбована, зі зменшеним вмістом антигену. Її використовують для дорослих.

КПК (бельгійська) - вакцина для профілактики кору - епідемічного паротиту - краснухи. Дві дози вакцини КПК забезпечують довічний захист від усіх трьох інфекцій.

ХІБ (індійська) - захищає від ХІБ-інфекцій. Ця вакцина проти пневмонії та отиту, а у випадку ускладнень – і проти бактеріального менінгіту. В Україні ХІБ є однією з основних причин бактеріального менінгіту серед дітей віком до 5 років. Щеплення цією вакциною можна проводити одночасно з іншими щепленнями.

ОПВ (бельгійська) - вакцина для профілактики поліомієліту. Ліків від цієї недуги не існує, однак її можна попередити за допомогою імунізації. Поліовакцина, застосована кілька разів, може захистити дитину на все життя.

Еувакс В (корейська) - захист від гепатиту В. Від захворювання захищають комплексні вакцини з компонентом гепатиту: три дози до 6 місяців. У результаті повного курсу вакцинації виробляється довічний імунітет.

Між тим, імунізація проти низки захворювань проводиться комбінованими вакцинами, що зменшує кількість ін’єкцій та візитів до медичного закладу.

Для того аби своєчасно проводити необхідну профілактичну вакцинацію, варто дотримуватись календаря щеплень. Однак якщо з якоїсь причини чергове щеплення пропустили - його слід негайно надолужити.

Жителям Рівного для проведення щеплень потрібно звертатись до лікаря з яким підписали декларацію або ж у Центр ПМСД.

Нагадаємо, з квітня рівняни, які досі не уклали угоду з сімейним лікарем, можуть залишитись без частини безкоштовних медичних послуг.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного