Майже 7,8 млн грн боргують рівненські підприємства своїм працівникам

Над погашенням заборгованості клопоче спеціальна комісія при міськвиконкомі

Станом на початок літа рівненські підприємства заборгували працівникам 7 млн 774 тис. 200 грн. Саме таку суму називають в обласному управлінні статистики.

За погашенням цієї заборгованості стежить спеціальна комісія при міськвиконкомі, члени якої запрошують на засідання представників «проблемних» підприємств, повідомляють у Рівнераді.

За результатами проведеної роботи минулого місяця вдалося повністю погасити заборгованість, зокрема, перед робітниками речового ринку. Йдеться про 31 700 грн невиплаченої вчасно заробітної плати.

Щодо решти підприємств, установ та організацій міста, які боргують перед власними працівниками – робота триває.

Додамо, що за своєчасністю і повнотою виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста, а також за сплатою ними єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, постійно стежать спеціалісти управління економіки Рівненського міськвиконкому.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень