«Рівнеазот» – лідер серед боржників по зарплатах – повернув декілька мільйонів

Своїм працівникам

Працівники органів державної виконавчої служби Рівненської області з початку року стягнули майже 30 млн гривень заборгованості з заробітної плати та інших виплат.

 - Державні виконавці продовжують стягувати заборгованість із виплати заробітної плати з підприємств-боржників.

 

Так, з початку року вдалось стягти з «Рівнеазоту» 12,7 млн грн 6,5 млн грн своїм працівникам повернули в рівненському облавтодорі, 5,1 млн грн вдалось стягти з КП «Здолбунівкомуненергія», 1,6 млн грн з ТОВ «Виробниче підприємство «Акватон» та 1,1 млн грн з КП «Дубнокомуненергія».

 

Отримані кошти переказані 2 482 стягувачам, — повідомила речниця територіального відділення юстиції Людмила Пшебільска.

За її словами, досі на території Рівненської області налічується 12 підприємств, які не виплатили своїм працівникам понад 15 млн грн заробітної плати.

Серед найбільших підприємств-боржників залишається «Рівнеазот» - 7,2 млн грн, ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» - 5,7 млн.

Станом на 20 серпня на виконанні в органах державної виконавчої служби перебуває 748 виконавчих документів про стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень