Після скандалу в Острозькій психлікарні – кадрові зміни (ДОКУМЕНТИ)

Захиталося крісло директора

Директора Острозької психлікарні відсторонили від виконання обов’язків через скандал із зарплатами. Відповідне розпорядження підписав голова облради Сергій Кондрачук.

Очільника медзакладу Павла Маєвського відсторонили на час проведення службового розслідування, повідомили у обласній раді.

[media=208852] [media=208853]

Водночас голова ради повідомив, що

в найближчі тижні працівникам закладу частково відшкодують заборгованість із заробітної плати на суму понад 4 млн грн.

Поки триватиме службове розслідування, обов’язки директора психлікарні, за розпорядженням, виконуватиме заступниця директора з медичної частини Катерина Гарасевич.

Нагадаємо, нестача коштів у психлікарні виникла через те, що у медзакладі вчасно не привели у відповідність штатну чисельність медперсоналу та ліжкового фонду. Про це повідомляли раніше. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень