Майно українців на росії та у Криму хочуть націоналізувати

Таку ідею запропонував Аксьонов

На фото відсторонений голова КСУ Олександр Тупицький, який незаконно втік з України під час війни, і його вілла у Криму

Маріонетковий глава окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов пропонує «націоналізувати» в Росії майно, яке належить українським олігархам, політикам та державним діячам, які мають патріотичну позицію. Зокрема, у своєму Телеграмі він написав таке:

- Доручив розробити до понеділка (4 квітня – ред.) проєкт федерального закону про націоналізацію всього майна, яке належить українським олігархам, політикам, державним діячам, які відкрито підтримують нацизм і київський режим, і знаходиться на території Російської Федерації.

 

Проєкт буде направлено до Держдуми.

Аксьонов нагадав, що на початку березня Верховна Рада України ухвалила закон про націоналізацію російської власності в Україні. Він додав, що «у Криму ніхто з українських шахраїв переоформити своє майно вже не зможе».

За словами Аксьонова, «відпрацювання списків завершиться цього тижня, республіканський законодавчий акт буде прийнято кримським парламентом за тиждень» - і буде «націоналізація».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень