Маршрутки Рівного перевіряють на чистоту

Щодня

Фото ілюстративне, з Мережі

Водіїв та власників транспортних засобів, які займаються пасажирськими перевезеннями, контролюють на рівні міського управління транспорту. Там не стали чекати, доки петиція на сайті Рівнеради набере необхідну кількість голосів і взяли справу у свої руки. Щодня працівники управління виходять на рейди, аби виявити водіїв, які нехтують гігієною транспорту, розповідає керівник управління Віталій Миронюк:

Миємо, чистимо, перевіряємо. Але сказати, що вже все вирішено, на сьогоднішній день я не можу.

 

Така робота проводилася й раніше, тільки мляво. А тепер от кожен день працює людина на лінії – ми перевіряємо і вказуємо на недоліки.

 

Ми поставили задачу: автобуси всередині мають бути чистими.

Також він зазначив, що перевірити відразу 300 транспортних засобів не вийде. На це потрібно близько двох тижнів, адже щодня інспектори вибірково перевіряють чистоту орієнтовно 20-30 маршруток.

Ось такий "сюрприз" може чекати на пасажирів. Фото видання "Правда.іф" (Івано-Франківська маршрутка)

Від водіїв вимагають, аби у маршрутці чистою була не лише підлога, а й сидіння, поручні та вікна:

При зустрічі з водієм у нього запитують, як часто він миє транспортний засіб і коли це було востаннє. Деякі кажуть: «Мию ввечері», тоді ми в нього питаємо, що саме він миє. Той каже: «Підлогу». Але ще є поручні, і місця за сидіннями, де люди беруться руками, вікна так само. Тоді водії вже відповідають: «Вікна мию раз в місяць. Ось миючі засоби», до прикладу. Хто правду каже, хто намагається схитрувати. Ми на цьому загострюємо увагу і реакція однозначно буде, - запевнив Віталій Миронюк.

До слова, в управлінні хотіли запровадити організовану мийку всіх транспортних засобів на одній автомийці. Утім, перевізники з цим не погоджуються, бо кожен сам обирає, де йому зручніше і дешевше це зробити.  

Додамо також, що цієї ночі петиція щодо проведення щомісячого миття та санобробки миючими засобами маршруток Рівного та області, розміщена на сайті Рівненської міськради, набрала необхідну кількість голосів. Найближчим часом її має розглянути міський голова.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень