Мамчур взяв «відступного» за пам’ятник Косміаді

Депутати міської ради ухвалили компромісне рішення

Перед депутатами міської ради виступив Олександр Мамчур, через звернення до суду якого нині призупинили зведення пам’ятника митцю Георгію Косміаді на вулиці 16 Липня.

Нагадаємо, родина Мамчурів вже понад 10 років судиться з містом за 10 соток, на яких міська влада вирішила звести  пам'ятник. Олександр Мамчур прийшов на сесію з проханням зняти питання, що стосується цієї земельної ділянки:

Рішення суду ми отримали тільки сьогодні зранку, і воно ще не набрало законної сили. Але. Є ще один суд, по цій же справі, яка ще вирішується. І тому, я попросив головуючих зняти це питання. Я вас прошу, панове депутати, віднестися серйозно, не робити упереджених висновків по цьому питанню. Як воно вирішиться у суді по суті, і це буде дійсно, хто правий, хто неправий, - каже Олександр Мамчур.  

Вислухавши виступ Олександра Мамчура, депутати зрештою відмовили йому у виділенні 10 соток землі. Разом з тим, міські обранці вирішили розробити новий проект землеустрою, відповідно до якого родина Мамчурів землю таки отримає, але ділянку менших розмірів. Олександра Мамчура це рішення задовільнило.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень