Малюк виріс: на кордонні з Молдовою знайшли «Бейбі-бокс» з дорослим чоловіком (ФОТО)

Родина хотіла перетнути кордон у повному складі

На кордоні з Молдовою прикордонники Чернівецького загону зафіксували спробу незвичайного перетину кордону.

На пункті пропуску «Росошани» в автомобілі Renault, яким їхала жінка з двома своїми дітьми, знайшли ще й 36-річного чоловіка. Він їхав у  «Бейбі-боксі».

У такий спосіб дружина намагалася перевезти по той бік кордону батька своїх дітей. Охоронці кордону не пропустили «пасажира», оскільки на період воєнного стану виїзд чоловіків віком від 18 до 60 років заборонений, повідомляє Державна прикордонна служба України.

За спробу порушення кордонну на чоловіка склали адмінпротокол. Крім того, за незаконне переправлення осіб через кордон відповідатиме і його дружина.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень