Маленьким рівнянам готують особливу прем’єру

Тема особливо актуальна перед настанням літніх канікул

Напередодні до Рівненського обласного академічного театру ляльок приїхали два режисери. Це Роман Гребенюк (Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора та ляльки») та Ярослав Грушецький, заслужений діяч мистецтв України (Черкаського академічного театру ляльок).

Роман Гребенюк розпочав у Рівному репетиції над повчальною виставою про правила дорожнього руху «Крокуй собі безпечно». Репетиції триватимуть до 20 квітня. А прем’єра відбудеться вже 21 квітня (субота) об 11:00.

А Ярослав Грушецький проводить репетицію раніше поставленої ним вистави «Мама для мамонтенятка». Цією виставою колектив представлятиме рівненський театр ляльок на ІІІ-му відкритому Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок «Світ ляльок». Фестиваль відбудеться 23-27 квітня на базі Житомирського академічного обласного театру ляльок.

За повідомленням Рівненського театру ляльок.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень