Маленьким рівнянам готують особливу прем’єру

Тема особливо актуальна перед настанням літніх канікул

Напередодні до Рівненського обласного академічного театру ляльок приїхали два режисери. Це Роман Гребенюк (Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора та ляльки») та Ярослав Грушецький, заслужений діяч мистецтв України (Черкаського академічного театру ляльок).

Роман Гребенюк розпочав у Рівному репетиції над повчальною виставою про правила дорожнього руху «Крокуй собі безпечно». Репетиції триватимуть до 20 квітня. А прем’єра відбудеться вже 21 квітня (субота) об 11:00.

А Ярослав Грушецький проводить репетицію раніше поставленої ним вистави «Мама для мамонтенятка». Цією виставою колектив представлятиме рівненський театр ляльок на ІІІ-му відкритому Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок «Світ ляльок». Фестиваль відбудеться 23-27 квітня на базі Житомирського академічного обласного театру ляльок.

За повідомленням Рівненського театру ляльок.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень