Максименко більше не керівник «культури» Рівного

Офіційно повідомив

Тарас Максименко пішов з посади начальника управління культури та туризму Рівного.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, нагадавши й про терміни роботи, і про здобутки на посаді. Текст публікації - на жовтому фон (подаємо без змін):  

Шановні працівники галузі культури, творчі та небайдужі рівняни! Дозвольте проінформувати вас, що відсьогодні я вже не начальник управління.

Загалом, галузі культура - віддав 11 років свого життя. Починав з директора парку, потім 5 років очолював міський палац культури і уже більше 5 років - управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому.

За плечами сотні заходів, організованих концертів, івентів.

В активі - проведені розкопки замку Любомирських з встановлення точного місця розташування замку, віднайденням та консервацією його решток; розкопки в парку палацику «На гірці», які закінчилися побудовою підземель («нори Максименка»), які незважаючи на усі перепони бюрократичної машини невдовзі приймуть усіх бажаючих рівнян та гостей міста.

Управління культури першим було зареєстроване на платформі грантодавців та грантоотримувачів PADOR та записало собі в позитивну історію реалізований перший твердий проект за 30-ти річну історію міста Рівного.

Окрім, того ми ознаковали більше 150 пам'яток або потенційних пам'яток історії, культури та архітектури у просторі нашого міста.

Командою культури за останні роки зроблено чимало, але не все. Багато я особисто не зміг зробити. Десь не вистачило наполегливості, десь не знайшов підтримки у мешканців, а десь банально не вистачило коштів та сприяння.

Дякую усім хто був поруч, усім з ким працювали пліч о пліч! Дякую вам за підтримку, без вас я б не зміг!

Культурі міста є ким пишатися - ви її справжнє надбання!!!

Інформую, що залишаюся працювати у місті Рівному, продовжу допомагати команді однодумців розбудовувати Рівне та реалізовувати цікаві проекти у нашому місті.

З повагою, ваш Максименко! Далі буде...

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень