Магічний дар залежить від дати народження: Що вам приготував Всесвіт?

Дізнайтеся свій таємний дар

Таємні здібності є у кожної люди,  вони закодовані у нашому ДНК. Однак 99% людей не помічають своїх здібностей, тому не розвивають їх або навіть відкидають.  

Дізнайтеся, на що вам потрібно звернути увагу, які здібності варто в собі побачити й розвивати.

Як визначити число за датою народження? Все дуже просто.

 

Потрібно додати день місяця, місяць та рік народження, аби вийшло одноцифрове число.

 

Наприклад: 3.11.1998 – 3+1+1+1+9+9+8 = 32 = 3+2 = 5.

 

Ваше число 5.

Ви природжений маг. Можете впливати на людей і досягати того, що вам потрібно. Тільки використовуйте з хорошими думками..

Ваш дар – інтуїція. Ви відчуваєте людей, бачите їх наскрізь. Ваша емпатія безмежна, тому допомагаючи іншим, не втратьте самого себе.

Ваша супер сила – творіння. Ви як провідник, наставник, вмієте повести за собою маси на реалізацію благого діла. Пам'ятайте про те, що ваші слова і дії можуть не тільки творити, але і руйнувати.

і Ваш дар – вміння спілкуватися з вищими силами. Вам відкрита дорога до таємних знань. Уникайте використання свого дару з метою обману.

Ви наділені даром – зцілювати. Цілительства йде у вас через енергетику, і через предмети, трави. Розвивайте свій талант.

Ваш дар – пророчі сни. Ваші думки матеріалізовуються, буквально все, про що ви думаєте, збувається. Важливо не причиняти зла іншим, не бажати зла подумки.

Ви наділені талантом отримання знань від Всесвіту. Ви легко можете бути ерудитом, накопичувати та систематизувати велику кількість різноманітної інформації.

Ви – мудрець. Таємні сили таких людей, можуть навіть змінювати хід історії. У вас є всі здібності, які можуть бути дані людині. Розвивайте свої таланти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень