Магічний дар залежить від дати народження: Що вам приготував Всесвіт?

Дізнайтеся свій таємний дар

Таємні здібності є у кожної люди,  вони закодовані у нашому ДНК. Однак 99% людей не помічають своїх здібностей, тому не розвивають їх або навіть відкидають.  

Дізнайтеся, на що вам потрібно звернути увагу, які здібності варто в собі побачити й розвивати.

Як визначити число за датою народження? Все дуже просто.

 

Потрібно додати день місяця, місяць та рік народження, аби вийшло одноцифрове число.

 

Наприклад: 3.11.1998 – 3+1+1+1+9+9+8 = 32 = 3+2 = 5.

 

Ваше число 5.

Ви природжений маг. Можете впливати на людей і досягати того, що вам потрібно. Тільки використовуйте з хорошими думками..

Ваш дар – інтуїція. Ви відчуваєте людей, бачите їх наскрізь. Ваша емпатія безмежна, тому допомагаючи іншим, не втратьте самого себе.

Ваша супер сила – творіння. Ви як провідник, наставник, вмієте повести за собою маси на реалізацію благого діла. Пам'ятайте про те, що ваші слова і дії можуть не тільки творити, але і руйнувати.

і Ваш дар – вміння спілкуватися з вищими силами. Вам відкрита дорога до таємних знань. Уникайте використання свого дару з метою обману.

Ви наділені даром – зцілювати. Цілительства йде у вас через енергетику, і через предмети, трави. Розвивайте свій талант.

Ваш дар – пророчі сни. Ваші думки матеріалізовуються, буквально все, про що ви думаєте, збувається. Важливо не причиняти зла іншим, не бажати зла подумки.

Ви наділені талантом отримання знань від Всесвіту. Ви легко можете бути ерудитом, накопичувати та систематизувати велику кількість різноманітної інформації.

Ви – мудрець. Таємні сили таких людей, можуть навіть змінювати хід історії. У вас є всі здібності, які можуть бути дані людині. Розвивайте свої таланти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень