Любовні проблеми – Скорпіонам, контроль над ситуацією – Близнятам: гороскоп на 21 листопада

А Левам зорі підкажуть як уникнути розчарування

ОВНИ

Якщо хтось вимагатиме від вас надто багато, то це не привід сердитися й нервуватися. Бурхливі емоції можуть нашкодити вам.

ТЕЛЬЦІ

Цей день може стати найперспективнішим в особистих стосунках. Зараз вам не можна поспішати, а краще спробувати розібратися з ким варто продовжувати спілкування, а від кого краще триматися якнайдалі.

БЛИЗНЯТА

Вам потрібно бути більш уважними, щоб не втратити контроль над ситуацією. Саме зараз у вас є шанс зробити усе по-своєму.

РАКИ

Ваша нерішучість буде заважати у пошуках виходу з неприємної ситуації. Більше впевненості в собі й усе вирішиться на вашу користь.

ЛЕВИ

Прораховуйте ситуацію на два кроки вперед і уникнете великого розчарування. Прислухайтеся до кожного слова та аналізуйте усе, що відбувається.

ДІВИ

Навіть якщо ваші проблеми здаються непосильними, ви зможете з ними впоратися. Головне, не сумніватися в собі та прислухатися до порад.

ТЕРЕЗИ

Не витрачайте час на те, щоб когось у чомусь переконати. Розмови однаково ні до чого не приведуть, тому правоту доводьте не словом, а ділом.

СКОРПІОНИ

У вас можуть виникнути проблеми в любовній сфері, але не намагайтеся щось змінити, бо ваші зусилля виявляться марними, що дуже вас засмутить. Для вирішення проблем вам потрібні гнучкість і поступливість.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня заздрісники намагатимуться створити вам перешкоди. Головне – не намагайтеся з'ясовувати з ними стосунки та щось доводити. Просто пильнуйте.

КОЗОРОГИ

Творчий підхід до справи обіцяє якщо не повний успіх, то принаймні гідний результат. Постарайтеся справити хороше враження на людей.

ВОДОЛІЇ

Якщо вам доведеться цього дня мати справу з противниками, то спробуйте дійти згоди хоча б на якийсь час. Зорі застерігають вас від рішучих дій.

РИБИ

Вас чекає чимало зустрічей. Ви легко зможете знайти спільну мову з людьми й всюди почуватиметеся комфортно.

Зауважимо! 

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не варто сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень