Львівський художник покаже рівнянам «Магнетизм емоцій»

Галерея «Євро-Арт» запрошує на персональну виставку Остапа Патика

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» продовжує знайомити рівнян із кращими представниками українського сучасного мистецтва, до яких належить і живописець з м. Львів Остап Володимирович Патик (1964 р. н.).

Завдяки численним персональним і колективним виставкам він знайшов своїх прихильників не лише в Україні, а й в багатьох країнах Європи. Його роботи знаходяться у приватних колекціях України, США, Китаю, Німеччини, Іспанії, Франції, Туреччини, Єгипту, Бельгії та інших регіонів світу. Митець приваблює своїх шанувальників «живим» подихом кольору, міцною динамікою порухів пензля, бурхливим потоком емоцій і гармонійним наповненням форм, ліній, площин таємничим кодом української минувшини. Остап як художник має багато свободи для вираження своїх живописних почуттів, він неймовірний маляр за глибиною сюжетів і чистотою ретроспективних інтенцій.

На виставці Остапа Патика «Магнетизм емоцій» представлено близько 30 картин художника – пейзажі, натюрморти, портрети, орнаментально-декоративні композиції. Усі вони написані переважно у ХХІ ст. і передають враження від радісних мандрів митця Україною і світом.

Нагадаємо, що митець є сином Народного художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимира Патика (1926-2016). Нещодавно в Україні вийшов друком каталог графіки і малярства Володимира Патика у 2-х томах, упорядником яких є Остап. У рамках виставки відбудеться презентація цього монументального видання.

Відкриття виставки у галереї «Євро-Арт» (проспект Миру,4)  23 лютого о 16 годині.

Виставка працюватиме до 26 березня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень