Льонокомбінату дали дозвіл на використання свердловин

Позачергове засідання сесії облради завершилося

Ми вже повідомляли, що депутати відмовили Державній акціонерній компанії «Українські поліметали», а також «Надра-Спецленд Ресурси» у дозволі на геологорозвідку, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки у Сарненському та Березнівському районах. Крім того, ухвалили звернення до керівництва держави щодо підтримки офіцера Нацполіції Сергія Олійника, якого звинувачують у вбивстві неповнолітнього під час погоні Києвом за автомобілем БМВ.

Також депутати без обговорення погодились видати спецдозвіл на використання підземних вод підприємству «Т-Стиль», тобто Рівненському Льонокомбінату.

Мова йде про дві артезіанські свердловини на території Шпанівської сільради, що входять до цілісного майнового комплексу підприємства та забезпечують Льонокомбінат водою. 47 депутатів обласної ради проголосували «за» надання такого дозволу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень