Синів і Малинівка матимуть централізоване водопостачання

На реконструкцію систем з обласного бюджету спрямовано близько 444 тисяч гривень

У цих сільських населених пунктах Гощанського району відсутнє централізоване водопостачання. Більше того, цьогорічне літо виявилось посушливим, тож і в колодязях вода зникла. Мешканці цих сіл зверталися до Рівненської ОДА, аби якнайшвидше вирішти проблеми із водою.  Тож у бюджеті вдалося віднайти необхідні гроші та негайно розпочати реконструкцію систем водопостачання. Громада села Малинівка отримала майже 233 тисячі гривень, а Синіва – трохи більше 211 тисяч.

Наразі роботи проводяться по зовнішніх мережах – міняють трубопроводи, підключають свердловини. Після завершення зовнішніх робіт кожен мешканець зможе підключитися до мереж. Роботи планують завершити до кінця року.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень