Користь від води - міф

Споживання понад 2 літрів води на добу може бути шкідливим для організму

Американський вчений Аарон Керролл стверджує, що вживання восьми склянок води на день шкодить здоров'ю. Фахівець вважає, що поширена думка про загальноприйняту норму споживання води не має жодних наукових підтверджень. За його словами, не існує й офіційних рекомендацій щодо добової норми вживання води.

У 2002 році американський журнал фізіології опублікував дослідження, результати якого свідчать про те, що вживання 2,5 літрів води і більше насправді шкодить здоров'ю. Оскільки людина отримує рідину з продуктами, її надлишок може стати причиною гіпонатріємії - зниження рівня натрію у крові, - стверджує Керролл.

Вчений також заперечує той факт, що кава та алкоголь сприяють зневодненню. За його твердженням, напої, що містять кофеїн (кава, чай, безалкогольні напої), мають бути в щоденному раціоні, а їхнє помірне вживання не чинить негативного впливу на організм людини.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень