«Ліз у труси й торкався статевих органів»: волинянина судили за сексуальне домагання

Постраждала просила суд не позбавляти обвинуваченого волі

Чоловік, будучи п'яним, домагався своєї знайомої. За скоєне нестиме відповідальність, про це йдеться у вироку Рожищенського районного суду. 

Так, 1 жовтня обвинувачений, будучи п'яним у будинку потерпілої, присів до неї на ліжко та почав стягувати одяг. Далі він засунув руку їй у труси та почав торкатися зовнішніх статевих органів. Це все відбувалося без згодити жінки, яка намагалася чинити опір. 

Підсудний визнав свою вину повністю, розповів, що перед цим випив зі знайомим приблизно 500-600 грамів горілки. Разом із цим потерпіла зазначила, що в поточний період немає жодних претензій до нього та просила суд не позбавляти обвинуваченого волі. 

До обтяжуючих обставин феміда віднесла вчинення кримінального правопорушення у стані алкогольного сп`яніння щодо особи похилого віку та щодо особи з інвалідністю. До пом'якшуючих – щире каяття та добровільна компенсація моральної шкоди.

У підсумку йому призначили покарання у вигляді трьох років у тюрмі, проте замінили термін на умовний з іспитовим строком на два роки.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Теги: домагання

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень