Літаки з Рівного у Єгипет полетять у листопаді

Вильоти перенесли більш як на місяць

Вильоти з Рівного на Єгипет перенесли. Орієнтовно відправлятимуть рівнян на відпочинок з міжнародного аеропорту Рівне у листопаді. Таке перенесення вильотів пов’язано із ремонтними роботами, які нині виконують на руліжній доріжці. Розповідає директор аеропорту Ігор Насинюк:

Перенесли тому, що ми трішки не встигаємо з питанням рульожки. Експертиза була, там вони міняють деяке покриття асфальту. Крім того, є питання по оформленню. Перенесли на листопад, принаймні мені так сказали, по Єгипту. Польща то не буде, поки рульожку не здамо в експлуатацію, - каже Ігор Насинюк.    

Раніше планувалося, що літаки на Єгипет і Польщу з Рівного відправлятимуть уже у вересні. Втім, через ремонт руліжної доріжки вильоти до курортів Червоного моря перенесли на листопад. Як часто і довго курсуватиме цей літак - залежатиме від кількості туристів. Щодо партнерства з Польщею, то про запуск перельотів, за словами Ігоря Насинюка, можна говорити лише після остаточного завершення робіт з ремонту руліжної  доріжки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень