Лісівники, водії та охоронці: названо найбільш небезпечні професії Рівненщини

Про них згадали у Міжнародний день охорони праці

Головний страховий експерт з охорони праці обласного управління виконавчої дирекції фонду соцстрахування від нещасних випадків Іванна Карманюк розповіла про ті випадки травмування, які є частими:

Серед найбільш травмонебезпечних професій опинились водії, прибиральники виробничих приміщень, працівники лісових господарств. Більшість травм, лісівники, наприклад отримують під час сутичок із браконьєрами у лісі. Водіїв останнім часом б’ють, відомі випадки коли побили водія швидкої, та водія тролейбуса. Загалом за 2016 рік зафіксовано 108 випадків травмування на підприємствах.

Іванна Карманюк також зауважила, що усі витрати на лікування та реабілітацію, а також на виготовлення протезів (за потреби - ред.), покриваються фондом страхування, за умови офіційного працевлаштування.

До слова, на Рівненщині вищезгаданий фонд заробляє більше, ніж виплачує потерпілим.

В обласному Управлінні Держпраці додали, що на Рівненщині є кілька підприємств, де травматизму на виробництві взагалі немає. Це підприємства із іноземними інвестиціями, на яких впроваджені міжнародні норми забезпечення охорони праці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень