ON-LINE

Ліниві Овни та багаті Терези: гороскоп на 13 грудня

четвер, 12 грудня 2019

ОВНИ

Ви знайдете причину, щоб нічого не робити цього дня. Ваш організм підказує вам, що йому варто перепочити.

ТЕЛЬЦІ

Вашому партнеру терміново захочеться обговорити з вами якісь питання. Спробуйте зробити це якомога швидше та оперативніше, але намагайтеся не просто слухати, а почути свого співрозмовника.

БЛИЗНЮКИ

Будьте оригінальнішими у прояві своїх почуттів. Інакше ваша половинка може з вами занудьгувати. Спробуйте зробити щось незвичне та несподіване.

РАКИ

Ви дуже хочете отримати бажане й готові заради цього на все, навіть на обман. Однак не забувайте, що з цими людьми вам доведеться ще не один раз пересікатися й тримайте свої бажання в рамках дозволеного, щоб потім не довелося червоніти.

ЛЕВИ

Ви отримаєте якусь новину. Перш ніж повірити, проаналізуйте хто вам приніс цю інформацію. Задумайтеся чи добре ви знаєте цю людину і чи можна їй довіряти.

ДІВИ

Можливо ви просто не розумієте, що відбувається, тому й дії ваші не мають великого успіху. Зорі радять зупинитися на деякий час, аби обдумати свою поведінку та вчинки. Було б добре записати усі ваші плани на папері або порадитися з фахівцями.

ТЕРЕЗИ

Хтось може спробувати втягнути вас у конфлікт, до якого ви не маєте навіть найменшого відношення. Впирайтеся щосили. А краще буде зайнятися собою і добре відпочити, бо невдовзі вас чекає велика робота, яка принесе вам гарний фінансовий результат.

СКОРПІОНИ

Можете сміливо просити у вашої коханої людини що завгодно. Але для того, щоб прохання мали ефект і призвели до бажаних наслідків, потрібно ретельно продумати розмову, щоб не помилитися у дрібницях.

СТРІЛЬЦІ

У вас буде багато спокус, але зосередьтеся на тому, що запланували зробити. Проявіть силу волі.

КОЗЕРОГИ

Вам варто поводитися так, як радять розумні книги з психології. День буде наповнений різними не зовсім стандартними ситуаціями, які можуть вас спантеличити. У жодному випадку не давайте волю емоціям.

ВОДОЛІЇ

У вас можуть виникнути невеликі непорозуміння у спілкуванні з рідними. Пам'ятайте про те, що ваші близькі - теж люди зі своїми пристрастями, бажаннями та мріями.

РИБИ

Не проектуйте робочі негаразди на сім’ю та близьких людей. Так ви можете погіршити ситуацію і невдовзі вам доведеться просити вибачення. Спробуйте навпаки бути ніжнішими з людьми, яких любите й шануєте.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 47-47 АІ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,...
  • Загубилася собака

    У селі Олександрія неподалік дитячих таборів (це вулиця Свято-Преображенська) загубилася...
  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного