Лінолеум, килими та масивні стінки: інтер’єр 90-х повертається у моду (ФОТО)

Передивіться речі, які давно вже припадають пилом у підвалі чи на горищі

Чимало речей, з якими ви досі не наважилися попрощатися, стануть актуальними у 2022 році, адже інтер’єр 90-х знову стає актуальним.

Після тривалого періоду, коли усі дизайнери вболівали за вільний простір і більше повітря у приміщеннях (незалежно від розміру) у тренди повертаються великі й масивні меблі. Протилежність скандинавським вподобанням - стінки та гарнітури, переважно з темного дерева. Атрибути, за якими у 90-ті була черга.

У той період люди охоче обшивали стіни у помешканні вагонкою, покривали підлогу лінолеумом, а в кімнатах стелили килими. Часом й на стінах.

У 2022-му особливі пристрасті вируватимуть саме навколо ретро та вінтажу. Тож найбільшим натхненням стануть інтер’єри 80-х та 90-х років.

Дизайнерам полюбилося використання речей, які мають свою історію, так би мовити, речі з душею. Тож експерти радять звернути увагу на уживані меблі, які можна знайти навіть у бабусі вдома. Після ремонту ці предмети інтер’єру стануть справжніми перлами вашого помешкання.

Що з 90-х справді можна повернути додому

Габаритні меблі з лакованого дерева або меблевої дошки. Такі шафи переважно доволі функціональні та вдало доповнять вантажний стиль вдома.

Великі й масивні столи. Відверто, вони набагато практичніші від маленьких журнальних столиків, де й три тарілки ледь вміщаються у разі, коли вдома гості.

Особливо круто знайти розкладний ретро-стіл на одній масивній ніжці, яка ще й може змінювати висоту.

Найбільш суперечливий «камбек» – шпалери з малюнком. У 90-ті у багатьох помешканнях шпалери з квітковим малюнком мирно жили поруч з вагонкою. Особливо полюбилися багатьом сріблясті візерунки. Тут уже все індивідуально й загальною порадою не обійтися.

ФОТО з сайту homebook.pl

За матеріалами 24 канал

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень